Zápisky z kurzu na Dachsteinu 2019


Letošní Dachstein by se dal charakterizovat, „tak trochu nafoukanej“. Ne že by se jednalo o to, že někdo z účastníků by byl náfuka, to naopak, všichni klienti a instruktoři byli super. Ale celé tři dny nám „hezky“ pofukovalo, někdy méně, někdy více. Někdy to bylo méně či více nepříjemné. Ale co, alespoň nám vítr odfouknul všechny mraky a mohli jsme si užít prosluněné dny při krásných - 5, takže klasici se drželi hesla, „každej dobrej maže modrej“. Občas, kolem oběda, překrytý sádlem.

 

Již v zimě jsme zamluvili celý penzion a udělali dobře, neboť naše pověst nás předchází a hravě jsme ho naplnili. Ke spokojenosti všem jsme upravili denní program a systém video rozborů, kde jsme ušetřili spoustu času, který klienti mohli věnovat regeneraci v krásném vnitřním i venkovním wellnessu.
Vezli jsme sebou i vlastní instruktorku masérku, která stíhala jedno tělo za druhým. Ale i tak se bohužel na některé frekventanty nedostalo.

 

            Příjezd všichni zvládli bravurně a někteří využili možnosti přijet o den dříve, aby se lehce rozlyžovali. Následující den si instruktoři, Eliška, Jana, Martin, Radka, Zbyněk, spravedlivě rozdělili lyžníky do vyrovnaných a opět malých skupinek.

 

Nechyběli přednášky a komentované promítání závodů a závodní techniky, kterého se ujmul náš elitní instruktor Nosáč.

 

             V týdnu před naším příjezdem vypadala situace v Ramsau velmi příznivě v podobě sněhové nadílky. Ale bohužel do našeho příjezdu vše roztálo, takže jsme letos nemohli okusit trasy přímo v Ramsau. Nevadí, příští rok to vyjde.

 

Výborná domácí strava zanechala nepatrné stopy, ne však ty běžkařské, v podobě navýšených tělesných proporcí, ale co, důležité je, že chutná.

 

Jsem velmi rád a potěšen, že vše proběhlo hladce a všichni odjížděli spokojeni s rezervací na příští rok. Takže za rok v listopadu 2020 máme již termín zamluven, tentokrát nám svátek vychází dobře a budeme se na Vás těšit v termínu 13. 11. – 17. 11. 2020, krásné 4 lyžování. Opět s možností přijet dříve, nebo si pobyt prodloužit.

 

Na závěr mi dovolte všem poděkovat, přeji spoustu nalyžovaných kilometrů v začínající sezóně a těším se na další ročník.

 

Skol

Zbyněk a instruktoři NA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termíny 2019/2020

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2019/2020

Typ Kurzu Cena
Víkendový 4 000 Kč/os
Jednodenní 1 450 Kč/os
Zahraniční Ramsau 10 900 - 13 900 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce

Kolečkové lyže a připrava - skupina

600 Kč/den - 350 Kč půl den

Kolečkové lyže a připrava - privátní 500 Kč/hodina

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Návštěvnost

mod_vvisit_counterDnes51
mod_vvisit_counterVčera146
mod_vvisit_counterTento týden956
mod_vvisit_counterMinulý týden817
mod_vvisit_counterTento měsíc1207
mod_vvisit_counterMinulý měsíc3663
mod_vvisit_counterCelkem567633

,
Dnes: Srp 09, 2020

Translator

Z fotogalerie

00176.jpg

Anketa

Co očekáváte od svého instruktora?