Zápisky z kurzu 14. – 16. 12. 2018 - „Napadá, nebo nenapadá?“

 

 

Vážení přátelé,

     je to jen pár měsíců, co jsme zakončili poslední kurz v březnu 2018 a už tu máme zase první kurzy za sebou v přicházející sezóně.

Do posledního okamžiku jsme sice nevěděli, zdali se kurz uskuteční, nebo ne. Ale počasí se umoudřilo a 3 dny před víkendem spadlo krásných 30 cm sněhu a mohli jsme v klidu kurz uspořádat a nerušit ho. To je až ta poslední možnost a vždy se snažíme klienty přivítat a něco je naučit.

Samozřejmě na účasti se to trochu podepsalo, neboť hodně lidí už počasí nevěřilo, že dokáže z deště vykouzlit sníh a měli již jiný program. Ale o to větší pohodu měli ti, co to nevzdali, hodily za hlavu přípravu na Vánoce a přijeli. Oceňuji tedy vytrvalost, nejen víkendových frekventantů, kteří vydrželi čekat do posledního okamžiku. Odměnou jim za to byly malé skupinky, i když ty jsou u nás standardem i v plné sezóně.

Víkend byl rozmanitý a zvládli jsme několik kurzů jednodenní, víkendový, dětské kurzy i privát.

V dětském kurzu se nám sešli úžasně šikovné a vychované děti, které si nemohla Zorka vynachválit, a všichni si náramně užili sobotní den.

Na jednodenním kurzu jsem trochu potrápil (myšleno v dobrém) své svěřence, přece jen to byla pro některé první vyjížďka na sněhu po letní pauze a únava se dostavila rychle.

Jirka se ujmul skupinky borců v plné přípravě na „Vasák“ a na Marcialongu, tak jsme zvědaví, s jakou na závodech pořídí a popřejeme hodně štěstí a sil.

V neposlední řadě se musím zmínit, že jsme se stačili věnovat, tak jako každý rok na začátku sezóny, skupince zrakově handicapovaným běžcům, konkrétně naše Jana. Chlapci a děvčata ze spolku 1 na 1, nebo nadace Leontinka čeří obrovským nadšením, pro ten náš sport na úzkých prkýnkách. Podpořit je můžete i Vy.

Závěrem mi dovolte poděkovat místnímu biatlonovému spolku, který nám poskytl dokonale upravené tratě na místním tzv. „kolečku“ a nemuseli jsme emigrovat do Polských Jakušic, neboť na harrachovském centrálním stadionu to moc nešlo, ale jsem věčný optimista, tak jednou to bude lepší.

Skol a ať to frčí.

Zbyněk a instruktoři NA

 

 

 

 

Termíny 2018/2019

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2018/2019

Typ Kurzu Cena
Víkendový 3 900 Kč/os
Jednodenní 1 400 Kč/os
Zahraniční Ramsau 10 900 - 13 900 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce
Kolečkové lyže a připrava 600 Kč/den - 350 Kč půl den

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Návštěvnost

mod_vvisit_counterDnes225
mod_vvisit_counterVčera518
mod_vvisit_counterTento týden2517
mod_vvisit_counterMinulý týden3292
mod_vvisit_counterTento měsíc8929
mod_vvisit_counterMinulý měsíc19523
mod_vvisit_counterCelkem496111

,
Dnes: Čec 20, 2019

Translator

Z fotogalerie

00222.jpg

Anketa

Co očekáváte od svého instruktora?