První kurz v roce 2017

 

"Byl první leden sněhu čas " .... a takto bychom mohli pokračovat, když by Karel Hynek Mácha odpustil. Tím jsem chtěl říci, že přibližně po 3 letech jsme nemuseli řešit na lednovém kurzu nedostatek sněhu a dilema, zdali kurz budeme schopni uspořádat, nebo posunout, či zrušit. Takže díky Krakonoši, za tak bohatou nadílku.
    Jelikož byl kurz spojen s jedním životním jubileem, tak páteční přivítání se nemohlo obejít bez řádného, avšak decentního přípitku.
Přece jen jedna malinká komplikace se vyskytla v podobě juniorských mezinárodních sdruženářských závodu a vyskytla se Nerudovská otázka "kam s nimi" s námi a našimi frekventanty, kterých čítalo i s dětmi necelé tři desítky. Dohodli jsme si s harrachovským areálem dvě místa, kde budeme mít dostatek prostoru a jedním byl dojezd mamutího můstku, kde jsme měli pro naše klasiky vytvořené ideální podmínky a natočeno několik stop, no hotová autodráha. Ještě jednou děkujeme areálu Harrachov a panu Černému.
     Někomu nestačil uvítací přípitek a při večerním mazáním držel v jedné ruce žehličku a v druhé Plzeň, kdo umí umí.

V sobotu počasí ideální, mínus 10 a azuro, oběd výjimečně pro změnu v hotelu Graf. Jelikož páteční přípitek byl decentní, tak o sobotním se to muselo lehce dohnat a to se u některých klasiků, projevilo ve snížené stabilitě v následujícím dni. Na nedělní trénink jsme se přemístili na biatlonové kolečko a byl zpestřen střelbou z lesarove pušky ve spolupráci s nadací 1 na 1, kteří nám ji zapůjčili a s odborným dohledem vše vysvětlili.

Po odpoledním fotbálku a mini závodech už moc energie nezbývalo, ale hlavně krásně zapadané stromy, klid, čerstvý měkký sníh, ...no naprostá idyla, vybízel k relax vyjížďce, kterou jsem již nechtěl kazit dalším cvičením a přísným dohledem, ale pouze jsme se oddávali romantické závěrečné projížďce.

Tak zase za týden.

Skol Zbyněk

Termíny 2017/2018

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2017/2018

Typ Kurzu Cena
Víkendový 3 700 Kč/os
Jednodenní 1 300 Kč/os
Zahraniční Ramsau 9 500 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce
Kolečkové lyže a připrava 600 Kč/den - 350 Kč půl den

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Návštěvnost

mod_vvisit_counterDnes109
mod_vvisit_counterVčera270
mod_vvisit_counterTento týden1969
mod_vvisit_counterMinulý týden2156
mod_vvisit_counterTento měsíc5676
mod_vvisit_counterMinulý měsíc10521
mod_vvisit_counterCelkem397135

,
Dnes: Srp 19, 2018

Translator

Z fotogalerie

00198.jpg

Anketa

Co očekáváte od svého instruktora?