Zápisky z jarního kurzu - Harrachov

Poslední kurz letošní zimní sezóny se skutečně vydařil, a to nejen nádherným slunečným počasím a příjemnými jarními teplotami, které donutily všechny poctivé studenty odhazovat svršky i spodky. Sešla se také báječná skupina velice šikovných, veselých, pohodových a po dokonalé bruslařské technice toužících lidiček, kteří se v průběhu víkendu velmi slušně vyjezdili a pochytali vše podstatné, což poté dokázali ihned aplikovat na svou jízdu.

Hřejivé horské sluníčko nám však trochu zkomplikovalo terén, jelikož už po hodince trénování jsme se ve sněhu bořili téměř po kotníky, což nejdříve všichni ocenili při mírných i prudších pádech během trénování rovnováhy, ale o to hůř se pak klouzalo a trénovalo. Se vším jsme se však vypořádali, a po neustálém přesouvání se na místa, která zůstala alespoň trochu jezditelná, jsme si vytvořili parádní podmínky. Také byla možnost si techniku prohlídnout u budoucích profesionálních sportovců, protože odpoledne probíhalo na tratích mistrovství české republiky v severské kombinaci, proto všichni nadšeně fandili a myslím, že mladí závodníci byli skvělou motivací do dalšího dne.

Večerní program byl bohatý, vyplněný ochutnávkou vína od klientů z Moravy, o zábavu tedy nebylo nouze a o to větší byla nedělní únava. I tu ale všichni přemohli, dovybrousili techniku, opálili si zapocená čela a dotrápili všechny svaly potřebné k lyžování. Odpoledne jsme stihli i krásnou projížďku po harrachovských tratích a myslím, že právě tady všichni pochopili, jaký obrovský pokrok udělali! Tímto bych tedy chtěla poděkovat všem klientům za skvěle odvedenou práci, pohodovou atmosféru a doufám, že mají z kurzu tak skvělý pocit jako já!

Markéta Horáčková

Termíny 2017/2018

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2017/2018

Typ Kurzu Cena
Víkendový 3 700 Kč/os
Jednodenní 1 300 Kč/os
Zahraniční Ramsau 9 500 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce
Kolečkové lyže a připrava 600 Kč/den - 350 Kč půl den

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Návštěvnost

mod_vvisit_counterDnes109
mod_vvisit_counterVčera270
mod_vvisit_counterTento týden1969
mod_vvisit_counterMinulý týden2156
mod_vvisit_counterTento měsíc5676
mod_vvisit_counterMinulý měsíc10521
mod_vvisit_counterCelkem397135

,
Dnes: Srp 19, 2018

Translator

Z fotogalerie

00222.jpg

Anketa

Co očekáváte od svého instruktora?