Zápisky z kurzu - Harrachov

 

Na našem posledním víkendovém kurzu jsme u nás přivítali početnou skupinu aktivních "suchozemských" běžců a k tomu úředníků nejmenovaného finančního ústavu, takže jsme s napětím očekávali, jak jim to půjde. A musím uznat, že jsme byli velmi mile a příjemně překvapeni, jak dobře na tom byli.

Oproti minulému kurzu, kde převažovali bruslaři, se situace zcela obrátila a dominovali, až na pár výjimek, klasici. Běžec se prostě nezapře a na klasiku nedá dopustit. A dělá dobře, neboť za sněhových podmínek, které byly téměř ideální, kdy stopa byla dokonale vyfrézovaná, až i samotní bruslaři ji záviděli, je klasika krásná věc.

Vytvořili jsme dvě klasická družstva pracovně pojmenována "závodní" a "rodinné". A dívčí bruslařské družstvo jsem si vzal na starost, jak jinak, než já. Obvykle máme rezervovaná místa na Roubence, ale tentokrát, když jsme chtěli obsadit téměř celý lokál, jsme dostali košem a museli si na oběd pospíšit, abychom o gastronomický zážitek ani tentokrát nepřišli. A taky že nepřišli. 

Sobotní večer byl po přednášce mile a příjemně zpestřen malou oslavou narozenin jedné z naši žákyň. Dort byl super, takže to mytí nádobí, které zůstalo na mě a Ondrovi, zas tak nebolelo. Nedělní odpoledne se obzvláště vydařilo a závěrečný výlet do nedalekých Jakušic opravdu zafungoval jako třešnička na dortu, který jsme v sobotu snědli. Nyní už to v Harrachově opravdu vypadá jako ve skutečné zimě a doufám, že bude ještě lépe. A kdo nevěří, ať tam běží a přijede se přesvědčit na vlastní oči, určitě si užije.

Zbyněk Kovář

Termíny 2018/2019

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2018/2019

Typ Kurzu Cena
Víkendový 3 900 Kč/os
Jednodenní 1 400 Kč/os
Zahraniční Ramsau 10 900 - 13 900 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce
Kolečkové lyže a připrava 600 Kč/den - 350 Kč půl den

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Návštěvnost

mod_vvisit_counterDnes87
mod_vvisit_counterVčera200
mod_vvisit_counterTento týden287
mod_vvisit_counterMinulý týden1413
mod_vvisit_counterTento měsíc4395
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5899
mod_vvisit_counterCelkem430954

,
Dnes: Led 22, 2019

Translator

Z fotogalerie

00141.jpg

Anketa

Co očekáváte od svého instruktora?