Zápisky z kurzu - Harrachov

Virus Nordic Academy se opět šířil Harrachovským stadionem. Klidné období před hlavní sezónou jsme využili naplno a využili pro kurz jednodenní, dětský i víkendový. Počasí nám přálo, ačkoliv sluníčko celkem úspěšně blokoval mrak nad Čertovou horou. Neumím si představit lepší stopy. Klasiků bylo však na kurzu pomálu, což je jejich škoda, lepší podmínky si nemohli přát. Snad jen kombinace starého a nového sněhu sváděla k úvahám o mazání, ale i tuhý držel solidně.

Zajímavé je, že nejlepší bruslaři jsou jachtaři, alespoň to by se mohlo zdát z omezeného množství studentů. Jachtaři si dávali kopce soupaží nebo jedna-jedna, nicméně ani ostatní skupinky nezůstávali příliš pozadu. Hole se prohýbali a slabší jedinci nahoře dech sotva popadali.

Oběd jsme zvolili z důvodu vysokého množství studentů na hotelu Skicentrum, jelikož jsme měli reference, že jejich gastronomická úroveň se zlepšila. To se potvrdilo, ale dlouhá čekací lhůta kladný dojem bohužel pokazila. Druhý den, kdy byly již jen víkendoví studenti proto vyhrála opět výtečná Roubenka.

Večer se nesl v duchu svařeného vína, které nám u Hraběte velmi zachutnalo. Vtip o molech a hrané koktání našeho kurzisty C. stály opravdu za to. Druhý den opakování a výlet do Jakuszyc, kde unavení studenti zažili pěkně upravené tratě, ale také nevlídné horské počasí - mraky a vítr, aby byli připraveni i na tvrdou realitu :-).

Vzhledem k dotazům na další termíny odhaduji, že panovala spokojenost a pohoda, a náš cíl byl splněn. Tak zase příští týden - tentokrát už v hlavní turistické sezóně :-(.

Termíny 2018/2019

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2018/2019

Typ Kurzu Cena
Víkendový 3 900 Kč/os
Jednodenní 1 400 Kč/os
Zahraniční Ramsau 10 900 - 13 900 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce
Kolečkové lyže a připrava 600 Kč/den - 350 Kč půl den

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Návštěvnost

mod_vvisit_counterDnes53
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden619
mod_vvisit_counterMinulý týden1653
mod_vvisit_counterTento měsíc4014
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5214
mod_vvisit_counterCelkem441906

,
Dnes: Bře 22, 2019

Translator

Z fotogalerie

00134.jpg

Anketa

Co očekáváte od svého instruktora?