Zápisky z kurzu - sexmise Harrachov

Na základě našeho víkendového kurzu, bychom mohli konstatovat, jak nás muže naše české ženy v ledasčem předběhnou. Proč? Protože náš poslední kurz by se dal označit za "ladies (dámský) kurz", protože právě ženy uměly nejrychleji zareagovat na zlepšené sněhové podmínky a rychle se přihlásily. Jediný Honza hájil čest mužů.

Rozložení mezi klasiky a bruslaře bylo vyrovnané, takže 4 žákyňky na jednoho instruktora není nic, co by instruktor Nordic Academy za víkend nezvládl uspokojit. Sobotní počasí nás lehce překvapilo ranním deštěm, který se však rychle změnil v husté sněžení. Bruslaři však díky padající "vatě" museli více dřít, klasikům se naštěstí povedlo dobře namazat, sic napodruhé. Nedělní mázání v teplotě těsně pod nulu současně s lehkým sněžením to byla jiná výzva. A kdo něco málo zná o mazání stoupacích vosků tak ví, že výběr mázy nebyl úplně jednoduchý, ale podařilo se a vybraná kombinace fungovala výtečně.

Samozřejmě se kurzů rád účastním, protože mě baví učit a poznávat nové lidi, ale popravdě je to i kvůli výtečným obědům na Roubence, kterážto patří ke gastronomické špičce. A tedy jako vždy sobotní oběd, včetně dezertů a kávičky nezklamal, jen škoda že neděle byla obsazena soukromou akcí pro jinší společnost, pánů z ministerstva a slečny Samkové otvírající zdejší nově vybudovanou skikrosovou trať. Chtěl jsem toho hned využít a snažil jsem se nedělní kurz zakončit na právě otevřeném skikrosu, ale bezúspěšně, tak snad příště.

Sobotní večer proběhl celkem poklidně a některým účastnicím se zdálo nejen o běžkování, ale jak se mi svěřili tak i o některých instruktorech. Detaily jsem raději nezjišťoval a červenajíc se takticky zavedl řeč na jiné téma.

Skol

Zbyněk Kovář

Termíny 2018/2019

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2018/2019

Typ Kurzu Cena
Víkendový 3 900 Kč/os
Jednodenní 1 400 Kč/os
Zahraniční Ramsau 10 900 - 13 900 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce
Kolečkové lyže a připrava 600 Kč/den - 350 Kč půl den

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Návštěvnost

mod_vvisit_counterDnes85
mod_vvisit_counterVčera200
mod_vvisit_counterTento týden285
mod_vvisit_counterMinulý týden1413
mod_vvisit_counterTento měsíc4393
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5899
mod_vvisit_counterCelkem430952

,
Dnes: Led 22, 2019

Translator

Z fotogalerie

00288.jpg

Anketa

Co očekáváte od svého instruktora?