Novinky do příští sezóny

Vážení absolventi a příznivci běžeckého lyžování,

dovolte mi Vás informovat o novinkách na nadcházející sezónu.

Na stránkách jsou vypsané termíny do poloviny ledna. Další budou vypsány v průběhu prosince v závislosti na vytížení instruktorů tak, aby vše probíhalo hladce. Dětské kurzy závisí na Lence/Honzovi a budou vypsány pravděpodobně v Listopadu. Budeme je cílit do stejných časů a lokalit, jako kurzy pro dospělé, jelikož to mělo loni u dětí i rodičů pozitivní ohlas.

Ceny zůstaly prakticky zachovány. Zvýšení o 500 Kč u kurzu na Dachstein se kvůli změně kurzu CZK vs. EUR nešlo vyhnout; dále jsme korigovali cenu víkendových kurzů o 100 Kč, kvůli rostoucím nákladům na stravu. 

Zavedli jsme 2 “nové” kurzy, a zrušili kurzy zdokonalovací, kvůli nízkému zájmu. 

Víkendový kurz Exclusive - luxusní ubytování, podzemní garáže, spa, masáže, výborné jídlo a pití, ubytování po 2 lidech (pokud nechcete více), případně hlídání a zajištění zábavy pro Vaše děti. Jak jinak donutit přítele či přítelkyni zúčastnit se běžeckého kurzu, než pod záminkou kombinace relaxace a vyzkoušení těch srandovních prkýnek pod dohledem sympatického instruktora? Nebo prostě jen oceníte luxusní podmínky? Lze zvolit variantu na 2 či 3 dny, dle Vašeho uvážení. Výuka na běžkách je povinná jen v sobotu, v neděli vlastní program nebo adekvátně dlouhý výlet. Vše se bude odehrávat za podpory perfektního penzionu Kilián na Kvildě. Cena kurzu odpovídá vyšší kvalitě ubytování a pestré nabídce služeb v ceně, vyšla nám na 6000 Kč / os (2 denní varianta). Uhradit lze z i programu benefit plus a zaručuji se za maximální spokojenost! 

Jednodenní kurz pro pokročilé, respektive absolventy - nahrazuje zdokonalovací kurz. Nebudete se již zabývat rovnováhou a základy a po rychlém opáčku se vrhnete rovnou na dynamická cvičení s prostorem pro individuální přístup instruktora. Cena je stejná jako za jednodenní kurz, tj. 1100 Kč. Absolventům dáváme slevu 100 Kč. 

Kurzy kolečkových lyží + test kompozitového prototypu Drlík

Zbývají 2 termíny v září/říjnu a také jedinečná šance vyzkoušet si prototyp kompozitových kolečkových lyží firmy Drlík, které mají konkurovat nejznámějším Marwe za výrazně nižší cenu. Na fotky z posledního kurzu na Ladronce se můžete podívat ve fotogalerii na našich stránkách. 

Výlet na kolečkové lyže na Malorku

Dušan se chystá koncem září/začátkem října na Mallorcu na kolečkové lyže. Chtěli-li byste se k němu přidat (jen za náklady), neváhejte nás kontaktovat. 

Možnost pomoci zrakově postiženým lyžařům

Občanské sdružení “1 na 1”, kteří se věnují zrakově postiženým sportovcům, by rádo opět vyslalo zástupce ČR na mezinárodní běžkařské závody Ridderrennet do Norska v březnu 2015. Reportáž na ČT Sport z loňska zde:

Video

Vyslaní závodníci si část nákladů hradí sami, ale aby tuto akci mohli realizovat, hledají partnery i nadšené sportovce. Je možné se zúčastnit i osobně a vyrazit se závodníky nejen jako partner, ale i jako trasér.

Pro bližší detaily můžete kontaktovat přímo vedení OS Maxima Čambora 602/343 898, případně na nás.

Budeme se těšit na viděnou, v doufejme výrazně lepších sněhových podmínkách.

Petr Kožíšek

Termíny 2017/2018

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2017/2018

Typ Kurzu Cena
Víkendový 3 700 Kč/os
Jednodenní 1 300 Kč/os
Zahraniční Ramsau 9 500 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce
Kolečkové lyže a připrava 600 Kč/den - 350 Kč půl den

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Návštěvnost

mod_vvisit_counterDnes374
mod_vvisit_counterVčera492
mod_vvisit_counterTento týden2183
mod_vvisit_counterMinulý týden3125
mod_vvisit_counterTento měsíc9682
mod_vvisit_counterMinulý měsíc10435
mod_vvisit_counterCelkem377860

,
Dnes: Čer 22, 2018

Translator

Z fotogalerie

00283.jpg

Anketa

Co očekáváte od svého instruktora?