Doporučené obchody

V naší republice jsou dobré obchody s běžeckým vybavením spíše výjimkou. Na této stránce se dozvíte o několika obchodech, které jsme navštívili, otestovali znalosti personálu a můžeme Vám je vřele doporučit pro jejich nadprůměrnou kvalitu. Chybí-li Vám zde Váš oblíbený obchod, neváhejte mě kontaktovat.

Daniel Šlechta - Lučany

Domácí obchůdek bývalého závodníka specializovaný na běžecké lyžování a péči o lyže s nejširší nabídkou pro tyto účely široko daleko. Lyže, hole, boty, oblečení, nové nebo po závodnících. Vosky, servisní materiál, stoupací pásky, zažehlovací pásky, žehličky, kopyta, kartáče, smývače aj. Kontakt rádi předáme. 

 

David Sport v Harrachově

obchod-davidAč se specializuje spíše na sjezdové vybavení a sportovní oblečení, naleznete zde nadstandardně rozsáhlou plochu věnovanou běžeckému lyžování. K dispozici je vždy několik značek od turistického po špičkové závodní vybavení. Mezi prodavači naleznete i bývalé vynikající závodníky v běhu na lyžích. Ze značek lyží jsem si všiml pouze Fisher a Atomic, dále Sporten (Perun) a je v plánu prý také Rossignol.

Více informací na www.davidsport.cz

 

LBS Sport v Praze

obchod-david

Největší obchod v Praze. Najdete zde nejlepší dostupné produkty prestižních značek, ale i značek originálních a v ČR zatím nepříliš známých. Obchod je vlastněný nadšencem pro lyžování a i personál má k běžeckému lyžování kladný vztah.

 

 

 

 

 

InterSport v Jilemnici

obchod-henychSportovní obchod se vším všudy. Nalézá se zde značný výběr běžeckého vybavení, z běžeckých lyží zde ovšem naleznete pouze značku Fisher. Je to jediný obchod v ČR, který jsem navštívil a který měl všechny skluznice lyží napuštěné parafínem. Prodavači jsou na velmi dobré úrovni a nedají se nachytat ani na složitější otázky. Obchod patří bývalému závodníkovi, panu Henychovi. Sice zde osobně neprodává, ale stará se (prý) o veškerý servis, což by dojmu odpovídalo.

Více informací na www.sporthenych.cz

 

Harfa Sport

Nyč Sport Liberec3 patrová prodejna patří k tomu nejlepšímu, co lze v Praze navštívit. Nebývale velký výběr lyžařského vybavení, mezi prodavači řada proškolených odborníků. Vše co potřebujete na běžky zde seženete. Najdete zde nejen nejznámější značky, ale i mnoho dalších (peltonen, rossignol, aj.). Součástí obchodu je i půjčovna.

Více informací na www.harfasport.cz

 

Termíny 2019/2020

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2019/2020

Typ Kurzu Cena
Víkendový 4 000 Kč/os
Jednodenní 1 450 Kč/os
Zahraniční Ramsau 10 900 - 13 900 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce

Kolečkové lyže a připrava - skupina

600 Kč/den - 350 Kč půl den

Kolečkové lyže a připrava - privátní 500 Kč/hodina

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Translator

Z fotogalerie

00183.jpg