Doporučené obchody

V naší republice jsou dobré obchody s běžeckým vybavením spíše výjimkou. Na této stránce se dozvíte o několika obchodech, které jsme navštívili, otestovali znalosti personálu a můžeme Vám je vřele doporučit pro jejich nadprůměrnou kvalitu. Chybí-li Vám zde Váš oblíbený obchod, neváhejte mě kontaktovat.

www.nordicwax.cz

Internetový obchod specializovaný na péči o lyže s nejširší nabídkou pro tyto účely široko daleko. Vosky, servisní materiál, stoupací pásky, zažehlovací pásky, žehličky, kopyta, kartáče, smývače aj. Umístění v Harrachově (spoluvlastníkem je Nordic Academy) avšak posílá zboží do celé Evropy. Nabízí výrobky značek Swix, Toko, Maplus, Rex, Rode, Optiwax, Holmenkol, HWK, Skigo, Skivo aj.

www.nordicwax.cz

 

David Sport v Harrachově

obchod-davidAč se specializuje spíše na sjezdové vybavení a sportovní oblečení, naleznete zde nadstandardně rozsáhlou plochu věnovanou běžeckému lyžování. K dispozici je vždy několik značek od turistického po špičkové závodní vybavení. Mezi prodavači naleznete i bývalé vynikající závodníky v běhu na lyžích. Ze značek lyží jsem si všiml pouze Fisher a Atomic, dále Sporten (Perun) a je v plánu prý také Rossignol.

Více informací na www.davidsport.cz

 

LBS Sport v Praze

obchod-david

Největší obchod v Praze. Najdete zde nejlepší dostupné produkty prestižních značek, ale i značek originálních a v ČR zatím nepříliš známých. Obchod je vlastněný nadšencem pro lyžování a i personál má k běžeckému lyžování kladný vztah.

 

 

 

 

 

InterSport v Jilemnici

obchod-henychSportovní obchod se vším všudy. Nalézá se zde značný výběr běžeckého vybavení, z běžeckých lyží zde ovšem naleznete pouze značku Fisher. Je to jediný obchod v ČR, který jsem navštívil a který měl všechny skluznice lyží napuštěné parafínem. Prodavači jsou na velmi dobré úrovni a nedají se nachytat ani na složitější otázky. Obchod patří bývalému závodníkovi, panu Henychovi. Sice zde osobně neprodává, ale stará se (prý) o veškerý servis, což by dojmu odpovídalo.

Více informací na www.sporthenych.cz

 

Nyč Sport v Liberci

Nyč Sport LiberecProdejna bývalého závodníka Radima Nyče patří k tomu nejlepšímu, co lze v ČR navštívit. Nebývale velký výběr lyžařského vybavení, mezi prodavači řada bývalých i současných výborných závodníků, horní patro plné kvalitního oblečení. Vše jen a pouze na běžky. Najdete zde nejen nejznámější značky, ale i mnoho dalších (peltonen, rossignol, aj.). Součástí obchodu je i minimuzeum lyží.

Více informací na www.nyc-sport.cz

 

Termíny 2019/2020

Zobrazení vyžaduje připojení k Dokumentům Google.

Novinky emailem

Otázky na: info@nordicacademy.cz

Ceník 2019/2020

Typ Kurzu Cena
Víkendový 3 900 Kč/os
Jednodenní 1 400 Kč/os
Zahraniční Ramsau 10 900 - 13 900 Kč/os
Dětský (den) 800 Kč/os
Pronájem instruktora 2 000 - 4 000 Kč/lekce

Kolečkové lyže a připrava - skupina

600 Kč/den - 350 Kč půl den

Kolečkové lyže a připrava - privátní 500 Kč/hodina

dáváme skupinové a věrnostní slevy, jsme partnerem firemních benefitů - benefit-plus. 
více informací naleznete v detailním ceníku kurzů

Translator

Z fotogalerie

00194.jpg